• Titulinis
  • Enciklopedininkai ieško fotografų

Enciklopedininkai ieško fotografų

Daug keliaujate ir turite sukaupę įdomių pasaulio vietovių ir architektūros paminklų nuotraukų? Mėgstate fotografuoti augalus ir gyvūnus? Galbūt Jums pavyko fotoaparatu užfiksuoti retą gamtos reiškinį? Pasidalykite savo nuotraukomis su interaktyvios skaitmeninės enciklopedijos vle.lt rengėjais!

2015 metų pradžioje baigėme leisti originalią, išsamią 26 tomų Visuotinę lietuvių enciklopediją. Į šiuos tomus sudėta daugiau kaip 120 tūkst. straipsnių, 25 tūkst. iliustracijų, daugiau kaip 600 žemėlapių. Dabar Mokslo ir enciklopedijų leidybos centre kuriame skaitmeninę Visuotinės lietuvių enciklopedijos versiją.  Į elektroninę erdvę jau sukelti visi Visuotinėje lietuvių enciklopedijoje spausdinti tekstai, paskelbta ir daug naujų straipsnių. Keldami straipsnius į elektroninę erdvę atnaujiname pateikiamą informaciją, taisome pasitaikančias klaidas, papildome tekstus informatyviomis, kokybiškomis iliustracijomis. Kaip mums sekasi, galite pamatyti specialiai šiai enciklopedijai sukurtoje svetainėje www.vle.lt.

Kviečiame drauge kurti šiuolaikišką, informatyvią ir patrauklią skaitmeninę Visuotinę lietuvių enciklopediją. Kiekvieno straipsnio pabaigoje rasite nuotraukos įkėlimo mygtuką. Taip pat  Jūsų nuotraukų ar pasiūlymų laukiame el. paštu info@melc.lt.

Su nuotraukų skelbimo taisyklėmis siūlome susipažinti dalyje nuotraukų pateikimo ir naudojimo sąlygos.