ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

ISM Vadýbos ir ekonòmikos universitètas, pirmasis ir didžiausias nevalstybinis universitetas Lietuvoje. Yra Vilniuje.

Veikla

Veikia kaip pelno siekianti uždaroji akcinė bendrovė (nuo 2013 didžiausia universiteto akcininkė – Lietuvos trąšų ir maisto produktų gamybos įmonių grupė Arvi).

Studijos (vadybos, ekonomikos, tarptautinio verslo, finansų) vyksta lietuvių ir anglų kalbomis, mokamos. Vykdoma (2023) 6 bakalauro (ekonomika ir duomenų analitika, ekonomika ir politika, finansai, tarptautinis verslas ir komunikacija, verslo vadyba ir rinkodara, verslumas ir inovacijos), 5 tarptautinės magistrantūros (finansų ekonomika, globali lyderystė ir strategija, inovacijų ir technologijų vadyba, tarptautinė rinkodara ir vadyba, verslo tvarumo vadyba; anglų kalba), 2 doktorantūros (ekonomika, vadyba) studijų programos, vadovų magistrantūros studijų programos, vadovų mokymai, švietimo lyderystės programa; studijuoja apie 1700 studentų, dirba apie 100 dėstytojų (2022). Universitetas vykdo mokslo ir verslo tyrimus, su partneriais iš kitų Baltijos jūros regiono valstybių leidžia vadybos mokslo žurnalą Baltic Journal of Management (nuo 2006).

pastatas, kuriame buvo įsikūręs ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas 2006–2013 pradžioje

Istorija

Įkurtas 1999, steigėjai – Norvegijos verslo mokykla BI Norwegian Business School ir Norvegijos pramonės ir regioninės plėtros fondas Innovation Norway. Iki 2015 veikė universiteto padalinys Kaune. 2014 universitetas turėjo daugiau kaip 2000 studentų, daugiau kaip 100 dėstytojų. 2023 universitetas įsikūrė istoriniame buvusio Vilniaus centrinio pašto pastate.

Rektoriai

1

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (2022)

Papildoma informacija
Turinys
Bendra informacija
Straipsnio informacija
Autorius (-iai)
Redaktorius (-iai)
Publikuota
Redaguota
Siūlykite savo nuotrauką