būstinės pastatas

News Corporation, News Corp., žiniasklaidos koncernas, veikiantis nuo 1980. Viena didžiausių pasaulyje žiniasklaidos bendrovių.

Būstinė Niujorke. Steigėjas ir pagrindinis akcininkas R. Murdochas. Apima Australijos ir Okeanijos, Azijos, Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių spaudą, radiją, kabelinę ir palydovinę televiziją, internetą, knygų leidybą, kino pramonę, įvairių pramogų verslą.

2009 duomenimis, metinės pajamos sudarė apie 33 mlrd. Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių, dirbo 64 000 žmonių.

Koncernui priklauso: laikraščiai The Wall Street Journal, The Australian, The Sun ir kiti (daugiau kaip 150 laikraščių ir žurnalų), kino ir televizijos bendrovės 20th Century Fox, Fox Broadcasting Company, Star TV, DIRECTV, Dow Jones & Company ir kitos, leidyklos Harper Collins Publishers, Zondervan Christian book, muzikos įrašų firma My Space Records ir kitos, interneto portalai Fox Interactive Media, News Digital Media, REA Group ir kita.

Bendrovė įsteigta konsolidavus R. Murdocho leidinius News of the World, The Sun, The Times, The Sunday Times (visi Londone), The New York Post, New York Magazine, The Star (visi Jungtinėse Amerikos Valstijose), vėliau išplėsta prijungiant ir steigiant kitus leidinius ir žiniasklaidos priemones.

1114

Merdoko spaudos bendrovė

Papildoma informacija
Turinys
Bendra informacija
Straipsnio informacija
Autorius (-iai)
Redaktorius (-iai)
Publikuota
Redaguota
Siūlykite savo nuotrauką