„Reitan Convenience Lithuania“

„Reitan Convenience Lithuania“, iki 2012 „Lietuvos spauda“, Lietuvos spaudos ir kitų prekių mažmeninės prekybos akcinė bendrovė. Būstinė Vilniuje.

Veikla

Valdo didžiausią Lietuvoje periodinių spaudos leidinių pardavimo tinklą, kurį sudaro 260 prekybos vietų (kioskų Lietuvos spauda ir greito apsipirkimo parduotuvių Narvesen; dalis jų išnuomota smulkiesiems verslininkams franšizės pagrindu) apie 70 Lietuvos miestų. Prekiaujama daugiau kaip 600 pavadinimų periodinių spaudos leidinių, apie 500 pavadinimų knygų ir apie 700 rūšių kasdienio vartojimo prekių (elektroniniai ir įprastiniai viešojo transporto bilietai, tabako gaminiai, saldumynai, gaivieji gėrimai, kava, užkandžiai ir kita), priimamos įmokos už komunalines, lizingo, draudimo, kabelinės televizijos ir telekomunikacijų paslaugas. Apyvarta 101,1 mln. litų (2014), daugiau kaip 590 darbuotojų (2016).

Istorija

1944 įkurtas Respublikinis spaudos platinimo ir ekspedijavimo skyrius. 1964 jis tapo susivienijimu Lietuvos sąjunginė spauda, 1989 – Lietuvos spauda, 1994 – akcine bendrove Lietuvos spauda. Nuo 2012 priklauso Norvegijos bendrovei Reitan Servicehandel.

-Lietuvos sąjunginė spauda; -Narvesen

Papildoma informacija
Turinys
Bendra informacija
Straipsnio informacija
Autorius (-iai)
Redaktorius (-iai)
Publikuota
Redaguota
Siūlykite savo nuotrauką