„Viacom Inc.“, Jungtinių Amerikos Valstijų žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, viena didžiausių šios srities bendrovių pasaulyje. Būstinė Niujorke.

Veikla

Teikia kabelinės ir palydovinės televizijos, kino filmų, vaizdo žaidimų kūrimo ir platinimo, interneto pramogų, radijo transliacijų paslaugas. Valdo kino filmų kūrimo bendrovę Paramount Pictures (seniausia šios srities bendrovė Jungtinėse Amerikos Valstijose, įkurta 1912), apie 170 televizijos kanalų (daugiau kaip 850 mln. vartotojų daugiau kaip 180 šalių), iš jų garsiausi – MTV, VH1, CMT (muzikos), BET (populiariausias Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos kanalas afroamerikiečiams), Nickelodeon (vaikams), Comedy Central (humoro), TV Land (televizijos laidų klasikos), Logo (seksualinių mažumų atstovams), Telefe (Argentinoje, ispanų kalba). Pajamos 12,9 mlrd. Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių, apie 10 400 darbuotojų (2018).

Istorija

Įkurta 1970 kaip bendrovės CBS, Inc. antrinė įmonė, teikianti kabelinės televizijos paslaugas. 1971 tapo savarankiška bendrove. 2000–05 buvo prisijungusi bendrovę CBS, Inc., po to vėl atsiskyrė.

-Paramount Pictures; -MTV

Papildoma informacija
Turinys
Bendra informacija
Straipsnio informacija
Autorius (-iai)
Redaktorius (-iai)
Publikuota
Redaguota
Siūlykite savo nuotrauką